pepe88

Jak vyléčit bez doktorů alkoholika?

Rizika co když ho chytnou abstinenční příznaky.

Nejlepší odpověď
Slecna 007

Pokud je ve stavu, že by měl abstinenční příznaky, tak to už bohužel těžko půjde bez doktora. Musel by chtít sám, což i asi slíbí, ale jak se přehoupne pár dní, tak je to přejde …

Další odpovědi
Klaproth

Navyknout ho na heroin, na chlast zapomene.

Kepler

No, to je obrovský problém. Jde to i bez doktorů, ale vyžaduje to pevnou vůli. Abstinenční příznaky se dají lehce překonat během několika dnů. Možná by se mělo začít opatrně – nanejvýš jednu flašku rumu denně. 🙂 Kdo chlastá první ligu a je ve čtvrtém – konečném stádiu alkoholismu, odtud už zpravidla není návratu. Kdo postrádá pevnou vůli, musí si vypomoci antabusem coby berličkou a docházet za psychiatrem ambulantně.

Kubasino

Nijak… jedině s ním všude chodit a hlídat ho ale předpokládám že to se ti moc nechce co? :D

zjentek

Nedostatkem chlastu!

yuko

Asi by mel dostat akutni zanet slinivky brisni nebo videt umirat jineho alkoholika – blizkou osobu na rakovinu jater. Nekdo se radeji upije k smrti, nekdo pije stridme a nekdo vyuzije te sve zkusenosti s alkoholem, stane se psychologem a pak radi dalsim, jak toho nechat. At si zapremysli ve strizlivem stavu nad zivotem, jestli se narodil proto, aby se tim zivotem prochlastal a nebo si ho ve zdravi uzil.