danny_el

Jak výkonný zdroj potřebuji ke grafické kartě Radeon HD6950?

Ahoj, potřeboval bych poradit jak výkonný zdroj k této kartě potřebuji, teď mám zdroj s výkonem 450W, moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

450w bohatě stačí …

Další odpovědi
vb

Zdroj obvykle napájí celou sestavu PC, takže musíte sečíst max. příkony všech částí (vč. HD!) a zvolit rozumnou rezervu výkonu zdroje (cca +10%), jelikož údaje nemusí být přesné.
Můžete také použít nějaký konfigurátor na webu prodejců PC. Nezapomeňte na chlazení.