klob1

Jak výkonný rezistor Wattově dát do Kytarového efektu,mám pár schémat,ale nikde to neuvádí?

Odpovědi
doldas

Je to úplně jedno.. Wattově se to uvádí jen kvůli tomu, kolik to snese tepla, a u takovýhle věcí se nikdy nedostaneš k tomu, aby se spálil. Takže cokoliv.

Hlada

Neděláš si legraci? Bez udání hodnoty odporu a napětí na něm přece nejde určit výkon.

Dochy

Mohls sem pro jistotu napsat víc informací, ale jak píše doldas: Pravděpodobně je to nevýkonová elektronika a měl by stačit ten nejobyčejnější (0,25W)