Fun-Tomas

jak výkonné reproduktory mohu připojit k PC

Jak výkonné reproduktory mohu připojit k PC bez zesilovače? Nebo spíše jaký výkon utáhne samotný jack v počítači, aby repra hrála slušně?

Odpovědi
Hlada

Ve zvukové kartě není žádný výkonový zesilovač, proto přímé připojení reproduktoru nepřichází v úvahu.

huxa

přesné to neni (vždy si tam můžeš „dodělat“ větší napájení), ale do 10W by to měl jack v pohodě utahnout bez ext. zdroje

sgr

no hele já mám do jacku v notebuku 1500 Watů a hraje to už 5 let můžeš tam píchnout kolik chceš watů ale musíš mít zesilovač a kabel jack a chinch , chinche hoď do zesilovače stejně tak i bedny a hrajem pc to bude brát jako kdyby tam byly sluchátka předávají jen zvuk a ne žádnou sílu ve watech