jirka F

Jak vykašlat hleny z dolní části krku?

nachlazení, které mám, ale už lepší, ten zázvorový čaj fakt zabral a zlepšilo se to, teď už jsem vykašlal hleny, které byly v horní části krku skoro v dutině ústní, tak ty jsem vykašlal, ale vůbec mě skoro nejde vykašlat ty jak jsou ve spodní části hrtanu, vždycky, když už je mám u pusy, tak zase sklouznou zpátky do krku, piji zázvorový čaj, piji vlažnou vodu, vitamín C, magnesium, a nic, vždycky to skouzne zpátky.

Poradíte, co by tomu pomohlo, abych vykašlal všechny hleny? Případně poradit něco účinného na vykašlávání, zatím užívám bromhexin, ale potřeboval bych spíše něco se solí.

Nejlepší odpověď
quentos

Na odhlenění je výborná cibule – v syrovém stavu a pak i šťáva (z nakrájených cca dvou cibulí na kostičky promísených s cukrem a přiklopených víkem ve skleněné nádobě). Syrovou cibuli klidně každé ráno na chleba se sádlem a to budete koukat, jak to půjde ven, bez kapesníku se nikde nehnete, budete mít pocit, že se pro samé kašlání roztrhnete.

Další odpovědi
anonym

Hmm, hmm, chápu 😁, když chlap stůně, umírá…vem si slanou vodu, a kloktej – zakloň hlavu a říkej pořádný AAAAA, klo klo klo 😁

e1232851@trb

:D DDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDddddd

gecco

Samba – 😉
Ještěže su zdravej – jinak bych byl u kóóólikrát mrtvej…
😉

anonym

Takový to kloktání slaný vody, nebo proplachování dutin, to je náramná lahůdka 🙂