Jak vyhnat z internetu teroristy? Špehováním všech uživatelů, navrhla pracovní skupina EU.

Sociální média musí umožnit zveřejňování pouze skutečných fotografií uživatelů
Internetové společnosti musí umožnit pouze skutečná, běžná jména a legislativa jim musí umožnit to, aby reálná jména (a identifikaci uživatelů) žádali
Vlády začnou navrhovat legislativu, která zavede jako podmínku prodeje prohlížečů či operačních systémů zahrnutí monitorování internetových aktivit

policejní složky „hlídaly“ sociální média
internetové společnosti znaly a ukládaly identitu a kontaktní informace uživatelů a zákazníků
http://www.lu­pa.cz/clanky/jak-vyhnat-z-internetu-teroristy-spehovanim-vsech-uzivatelu-navrhla-pracovni-skupina-eu/?fb_action_id­s=456347551074864&fb_ac­tion_types=og­.likes&fb_sou­rce=other_mul­tiline&action_ob­ject_map={%22456347551­074864%22%3A288447244604­538}&action_ty­pe_map={%224563475510748­64%22%3A%22og­.likes%22}&ac­tion_ref_map=[]

Nejlepší odpověď
anonym

Vyhnala bych z internetu nejen teroristy, ale i taková prasata, jako byla slečna, která si mi dnes dovolila poslat do pošty e-mail. Poslala mi své fotky s tím, že se chce stát filmovou herečkou a žádá, abych její fotky rozeslala co nejvíce známým. Neopomenula mezi fotky zařadit i fotku svého přirození. Nejsem natolik perverzní, abych se potřebovala něčím podobným kochat a mám za to, že takové věci nemají mezi slušnými lidmi co dělat. Nemají tudíž co dělat ani mezi spamy a podobně, patří do porna.
Jsem pro, aby internet přestal být anonymní. Mnohem více si totiž každý vykolejenec potom rozmyslí, čím bude ostatní uživatele obšťastňovat.
Kde neexistují pravidla a kontrola, tam nastává anarchie.

Další odpovědi
Drap

Asi je zbytečné se tím zabývat. Skutečnost bude taková, jak mocní rozhodnou.

anonym

před asi 15 let jsem měl ještě vytáčený net. Posledních pár let to jde pěkně do kytek. Poslední 2 roky to vidím při shánění některých věcí. ACTA, SOPA apod.
Mocní chtějí ovládnout net, kdo má net v moci manipuluje s lidem, filtruje a podstrkává co mu vyhovuje.
Mobily odesílají data (apple) a sledují pohyb.
Začlo to i v TV, turecké novely, reklamy, kde herci vystupují s turbany atd.
Islamizace se taky pomalu plíží a lidi si to neuvědomují.

Orwell může jásat

anonym

Lidé vždy byli a budou vládáni mocnými. Že to bude jinak, to je jen planá iluze. Je možné si zachovat určitou svobodu, ale i ta by měla mít své přesně vymezené hranice. Každý člověk je jiný a kde končí hranice jednoho, tam by teprve měly začínat hranice druhého. jenže to tak není, protože každý má jiné chápání a většina lidí chce mít právě pro sebe výhody. ty pramení z toho, že na právech zkrátí někoho druhého. Ani při přemíře zákonů a paragrafů nejde vyatvořit spravedlivý svět, pokud se najdou lidé, kteří té spravedlnosti chtějí více pro sebe.
Vše se dá vždy nějak zdůvodnit a zdůvodňuje se tím lépe, čím na takové hledání důvodů je více finančních prostředků.
Jsme ovládaní a vždy jsme ovládaní byli. Pokud to má pokračovat, tak bych ale byla ráda, aby i tento stav měl svá pravidla. Kdo nemá co skrývat, tomu by monitorování vadit nemuselo. Ztrátu svobody v tom nespatřuji. Tu spíše spatřuji ve vnucování oplzlostí lidem, kteří o to nestojí. I to je anarchie.
Vadí mi zpoplatnění čehokoliv na internetu. To v pořádku samozřejmě není. Vadí mi autorská práva u lidovek a spousta dalších nesmyslů. Vadí mi parchanti, co nikdy nemají dost. Ale nevadí mi přiznat se ke své tváři, ke svým myšlenkám a k textům, které jsem napsala.

anonym

i s nickem bebatují lidi slušně, je fakt že to svádí být hrubší, ale taky jsou i zajímavé názory, které by pod skutečným jménem nenapsal. Představ si, že personalista (firma) si najde vše o tobě na netu a pro tvé názory tě nepřijme. Neřekne ti to, najde si jiný důvod.