uccello

Jak vyhnat východní havěť z obchůdků s „tradičními českými“ suvenýry z centra Prahy?

Co udělat pro to, aby tohle z centra zmizelo? Když vidím ty ruské matrjošky, trička CCCP nebo KGB, tak je mi zle.
Doplňuji:
Drap s Barbakanem mě nepochopili: Ptal jsem se, jak VYHNAT, ne jak se vyhnout centru nebo jít jinam. Tzn. nějaké řešení skrz úřady, zákony a jestli vůbec je něco takového možné. Pochybuji, že se to líbí např. památkářům. A co se týče Spidermanů apod., nic takového jsem jako český suvenýr prodávat neviděl.

Nejlepší odpověď
gecco

Přesvěč zákazníky, aby ty hrůzy nekupovali – kde není poptávka, nabídka se neuživí…
😉

Další odpovědi
fcoop

No – plamenometem to asi nepůjde.
Když zmizí poptávka,zmizí nabídka.
Tuhle jsem šel kolem Karlova mostu, a to bylo něco.

Co jim v sortimentu chybí jsou ruské helmy, a ty jejich tolik oblíbené samopaly.

Je to nastražené pro „Zápaďáci“.
Co ti si o nás musí myslet – to netuším a ani nechci.......­....ještě že ten slavný tank je v…no dobře.....pryč.
Ale kdoví – třeba bude na Smíchově zase ...... a zbrusu nový model.

Drap

Nenavštěvuj centrum Prahy!
Doplňuji:
Nikoho nelze podle současných zákonů vyhánět. Jakákoli rada by byla navádění k trestné činnosti a porušování pravidel těchto stránek.

anonym

Tak zajdi do míst, kde se prodávají Spidermani, Batmani a další havěť z USA!
Doplňuji:
A prodávají tam jenom to, co jsi napsal nebo i jiné tretky? Z dotazu cítím nenávist k SSSR a nynějšímu Rusku!