Avatar uživatele
uccello

Jak vyhnat východní havěť z obchůdků s „tradičními českými“ suvenýry z centra Prahy?

Co udělat pro to, aby tohle z centra zmizelo? Když vidím ty ruské matrjošky, trička CCCP nebo KGB, tak je mi zle.
Doplňuji:
Drap s Barbakanem mě nepochopili: Ptal jsem se, jak VYHNAT, ne jak se vyhnout centru nebo jít jinam. Tzn. nějaké řešení skrz úřady, zákony a jestli vůbec je něco takového možné. Pochybuji, že se to líbí např. památkářům. A co se týče Spidermanů apod., nic takového jsem jako český suvenýr prodávat neviděl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, Emefej, Nazdar Bazar, anonym, anonym před 3332 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Přesvěč zákazníky, aby ty hrůzy nekupovali – kde není poptávka, nabídka se neuživí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

No – plamenometem to asi nepůjde.
Když zmizí poptávka,zmizí nabídka.
Tuhle jsem šel kolem Karlova mostu, a to bylo něco.

Co jim v sortimentu chybí jsou ruské helmy, a ty jejich tolik oblíbené samopaly.

Je to nastražené pro „Zápaďáci“.
Co ti si o nás musí myslet – to netuším a ani nechci.......­....ještě že ten slavný tank je v…no dobře.....pryč.
Ale kdoví – třeba bude na Smíchově zase ...... a zbrusu nový model.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nenavštěvuj centrum Prahy!
Doplňuji:
Nikoho nelze podle současných zákonů vyhánět. Jakákoli rada by byla navádění k trestné činnosti a porušování pravidel těchto stránek.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak zajdi do míst, kde se prodávají Spidermani, Batmani a další havěť z USA!
Doplňuji:
A prodávají tam jenom to, co jsi napsal nebo i jiné tretky? Z dotazu cítím nenávist k SSSR a nynějšímu Rusku!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek