Illines

Jak vyhnat vtiravou myslenku.

Mam myslenku a chci si ji rozebrat.Ale jina vtirava mne neustale prerusuje.Neumim ji vyhnat.Jak to udelat?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedá se. Nejlepší je zamyslet se nad tím, co mi ta myšlenka chce říct. Probrat si ji hezky poctivě v duchu, udělat závěr a tím se jí zbavit.

Další odpovědi
Damiana

Ta „vtěrka“ bude asi dost důležitá, když jí vyřešíš jako první, ztratí se. Obvykle to bývá nevyřešená a protivná věc, do které se nám nechce nebo nějaký stresor.
Někdo má také problém v tom, že když začne dělat to, do čemu se mu nechce, mysl se honí po všem úplně jiném, paradoxně i po tom, po čem by jinak ani nevzdychl.
Máš se soustředit třeba na nějaké papírování a najednou frnk! myšlenky se rozutečou a přemýšlíš o tom, jestli si máš dát dortík – v lepším případě:-)
Nejlepší je udělat něco třetího. A fyzicky náročného. Zaplavat si, projít se, něco na zahrádce atp. Hlava se vyčistí a lépe se soustředíš.

briketka10

někdy se mi to taky stane, že na něco myslím a ne a ne se toho zbavit..
pak mám ještě jiný problém, že si nemůžu na něco na co jsem myslela vzpomenout a to se vrátím na místo, kde jsem stála, když jsem na tu věc myslela a možná si tam vzpomenu a někdy i tu věc hledám to je taky jedna z mých vad :DD
nic si z toho nedělej – taky s tím žiju :DD

david22

udělej si 10 dřepů

hanulka11

Já bych se šla projít a snažila se to rozchodit – pěkně svižnou chůzí , pak přijít domů spláchnout vše z cesty a s tím i tu vtíravou myšlenku a myslet na to jak byla procházka prima, i když počasí zrovna není úžasné.Pak ti zbyde v hlavě jen ta ,co ji budeš rozebírat .