Retko

Jak vyhledavat na foru, kde neni tlacitko hledat?? vol.2

Nemyslim tuhle stranku..

a neni tam zadne pole pro zadani textu..

Prosim jen relevantni odpovedi, kdyz nekdo vi jak na to… No Flame

Odpovědi
amigo

napadlo mne zkusit Ctrl+g,
vyskočí vám vyhledávací pole, kam zadáte hledaný výraz-ten se potom barevně zvýrazní v celém textu
snad to pomůže 🙂

IK

Musel bys přidat konkrétní odkaz, narážím na to stále že to Google vyhledá, ale pak je v odkazu mnoho textu a těžko najít co chci.
Napadá mne jen možnost zkopírovat všechno do textového souboru a použít vyhledávání vlastního programu kde to uložíš, třeba Wordu.

led

Zjavne nemáte povolený javascript. Stáva sa, ak nemáte povolený javascript, položky ním ovládané sú neprístupné.
Doplňuji:
Amigo, ďakujem za radu, potešila.