Retko

Jak vyhledavat na foru, kde neni tlacitko hledat??

Myslim, ze to jde.. Nevim jak..

Dik za rady

Odpovědi
led

Ak myslíte na tejto stránke, je to vpravo hore -google vlastní vyhledávání- po zadaní stlačíte značku lupy

Damiana

Obvykle tam někde bývá prázdný řádek, do kterého lze psát a místo Hledat je tam buď lupa nebo otazník.

IK

Od včerejška mi tu nefunguje skoro nic, když hned nekliknu jako třeba na tuto odpověď, tak mi zmizí odkazy, stačí nad nimi přejet myší.
Doplňuji:
To hledání vpravo nahoře mi nevyhledávalo nic od změny stránek na tuto podobu, ale ve win7 to hledá.
Mám tu Konqueror (Linux) a Firefox ihned spadne jen zadám tuhle stránku.