cz

jak vyhledat vyhledávačem v cizí zemi? Chci hledat ve Francouzských webech.

Nejlepší odpověď
quentos

stačí za hledaný výraz dát do googlu kouzelnou formulku „site:.fr“ (bez uvozovek)

Další odpovědi
Kelt

Předpokládám, že znáte tuto řeč. Pak si napište třeba do googlu nějaký francouzský výraz a dostanete se na uvedenou stránku, kde si pročtete informace, pokud se budou týkat dané problematiky. Já jsem si tak našel informace o městech, zemi, historii, sportu atd. Google Vás přímo nasměruje.

isteron

La France

http://www.hu­manite.fr/poli­tique