Agneta

Jak vyhledat více informací o „veřejné osobě (VIP)“?

Mám na mysli zpěváka, herce…(který se už delší dobu na veřejnosti nevyskytuje) – kde je na Wiki jen pár neinformatívních řádků.:D

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud chce ´zalézt´, pak legálně těžko…
😉
Není „veřejnou osobou“ – to jsou jen takový ty selevříty…
😉

Další odpovědi
led

Jedna pani povedala, alebo to, čo je o V.I.P. verejne známe, to znamená verejne prístupné, je možné si vyhľadať pomocou kľúčových slov na internete, a tlačových médiách.
Ale pozor na informácie, mnohé z nich sa zakladajú na neoverených faktoch, ba až klamstvách… aj keď sa zdajú pravdivé, ľudia im veria, v skutočnosti ide vo veľa prípadoch o informácie s pôvodným zámerom poškodiť, či inak zvýrazniť dotyčnú osobnosť.
Pokiaľ títo ľudia nechcú zverejniť niektoré detaily svojho života, v rámci zákona, dožičte im súkromie

Doplňuji:
Medzi osobou verejnou v zmysle zákona napríklad štátni a politickí predstavitelia a podobne a V.I.P. tj. veľmi dôležitou osobou, je rozdiel.
V.I.P. nie je povinná zverejňovať svoje súkromie na rozdiel napríklad prezidenta X-ej republiky, ktorého súkromie sa prelína s verejnou politickou funkciou.

Lamalam

Najmi si soukromého detektiva.

zzzlatokopka

koho? nenapínej:-)

anonym

MĚ? 😁