Lucky Strike

Jak vyhledat konkrétní slovo na webové stránce?

Nevíte prosím, jak vyhledat konkrétní slovo nebo slovní spojení na webové stránce? Vím, že mají některé webovky vlastní vyhledavače, ale to nemám na mysli – ty mi nepomůžou. Potřebuji zkrátka v obsáhlém a nepřehledném textu na určitých webovkách najít slovo nebo slovní spojení.

Nevím jestli to má na to nějaký vliv, ale používám prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera,…nejčastěji ten Chrome.

Nebo popřípadě jestli existuje nějaký program, do kterého když zkopíruji text z té stránky, tak budu moci vyhledat to slovo nebo slovní spojení?
Děkuji
Doplňuji:
Moc děkuju :) ctrl a F funguje :)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

stiskem kláves ctrl + F

Další odpovědi
NikkiHeat

Nevím co přesně chceš ale zkus to zkopírovat do poznámkového bloku a pak tam v záložce je " najít " když na to klikneš otevře se tabulka kam napíšeš hledané slovo a každé zadané slovo se zvýrazní…
Doplňuji:
a nebo jak doporučuje zmizík (dobrý)

anonym

Pokud se jedná jen o část obsahu stránky, občas si zkopíruju text do Notepadu a tam Ctrl+F.
Jinak Ctrl+F funguje na většině webů ´rovnou´.

Lamalam

Nikam nic nekopíruj, hledej tak, jak píše lukas.zmizik. Funguje to ve většině prohlížečů, s funkčností webové stránky to nemá nic společného.

Lamalam

NikkiHeat – proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že?

anonym

Někdy – pokud jde o relativně obvyklé slovo s častým výskytem a chci prohledat jen část rozsáhlého webu, se to hodí…
😉

arygnoc

priamo na stránke:

ctrl+F

google: do riadka zadať

site: stranka.cz text

arygnoc

ff ponúka v nastavení priamo:

písaním hľadať text (netreba ctrl+F)