Jak vydrzet nejist vecer pri TV?Jiz3roky nekourim

Je mi 55let,takze vim,ze je to i vekem,ale nejsem lenoch,ale rada jim porad neco noveho

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já při dietě chroustám mrkev - nic moc, ale aspoň nemusím přemýšlet, na co bych tak asi mělas chuť....
:-D

Další odpovědi:

Zlatý

Zkuste třeba bizonko když máte hlad si večer vzít jen nějaké ovoce a hlavně píte říká se, že žízen zahání hlad. Zkuste jíst po troškách a uvidíte že to bude dobrý

Bronzový

Pře nedávnem jsem si uvědomil, že často jím jen ze zvyku... Jedl jsem často také jen proto, že jsem se nudil. Zvyk je železná košile. Postupnš jsem si odvykl - psal jsem si všechno co jím do malého notýsku. Teď jím teplé jídlo cca jednou za dva dni a mezi tím jablka, mrkev... ale jen když cítím skutečný pocit hladu. Za půl roku jsem shodil 14 kilo a cítím se skvěle - doporučuji...

Zlatý

Nemít to jídlo na očích - tzn. žádné mističky s oříškama a talíře se sušenkama, to se pak nedá odolat :o)
Dobrá je ta rada s popíjením něčeho. Ono když si koupíte dobrej sypanej čaj a uděláte si ho třeba do konvičky a popíjíte ho z malého hrníčku, úplně jinak si ho vychutnáte. Dají se sehnat různé příchutě a i to je vlastně ochutnávání... a zdraví tím jen prospějete, čaje jsou zdravý. Jen večer pozor na zelenej, když je hodně silnej a pijete ho hodně, je pak problém usnout...

Pokročilý

Co takhle zaměstnat ruce.Šití, pletení apod.

Bronzový

Zkusil bych zase kouřit.Někomu se pak udělá zle.

Pokročilý

Různé jednohubky.Jinak gratuluji k nekouření!!Já váš dotaz špatně přečetla.Tak-že jak vydržet nejíst u TV? Mě napadá jedině žvýkačka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.