HDMI

Jak vydělávat peníze ve 14 letech?

Existuje vůbec jiná možnost než uklízení hovínek po sousedovic pejscích,umývaní záchodů atd?Myslím třeba jestli možné do něčeho třeba investovat nebo tak?

Odpovědi
setapouch

Umíš číst? Bylo to tu nejmíň třistakrát.
Doplňuji:
Quimby: to samozřejmě není pravda.

Quimby

Ne, ty investovat nemůžeš, nemůžeš ani nijak prokázat svojí totožnost.
Žádné pracovní smlouvy nebo tak něco taky podepsat nemůžeš, takže legálně si nijak nevyděláš.

anonym

Burza, programování, webdesign/jiné grafické činnosti na PC (3D modelování,…), tvorba blogů, FOREX (převody mezi měnami), testování produktů (nutné dané věci rozumět), dřevořezba,roznos, sběr, rybolov… Možnosti jsou nekonečné! Jenže s přístupem – toto je práce pod mě – se nikam nedostaneš! Musíš změnit prvně svůj charakter – musí to znít – já si chci vydělat! Ne – já si chci vydělat, když/nebo proto…

tencosepta

E55

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/