richard.p

Jak vydělat po internetu ?

potřebuji co nejrychleji vydělat po internetu , znáte nějaké tipy ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Hlavně na to potřebuješ živnostenský list.

Piš nějaký zajímavý blog a dej si tam reklamy

A pak ty poctivější práce

psaní bloggů, přidávání fotek, videí na nějaký portál,programování webů, dělání grafických návrhů webů,…

Další odpovědi
Nanoon

Je spousta způsobů, například kupovat předměty z ameriky za babku a tady je prodávat, rozhodně ale nezkoušejte ty „klikačky“ (bux.to) a podobné hovadinky, ne že by to nešlo, je to jen strašně dlouhé a těch 10 dolarů se asi nikdy nedočkáte :). Také se dá na internetu vydělávat uploadingem warezu, každopádně to je nelegální a pokuta je pak také dost mastná :D.

Emefej

Bohužel se obávám, že co nejrychleji vydělat po internetu asi nepůjde.

utrinozka

Je spousta způsobů jak vydělat na webu

Zdroj: http://www.vydelek-na-internetu.maweb.eu/