Hally007

Jak vydělat na 3 roky starém herním webu?

Mam web www.herna24.cz a chtěl bych na něm začít vydělávat nějaké peníze. Přemýšlel jsem, že na něj umístím Google AdWords, nebo podobně zaměřený systém. Můžete mi poradit, jaké jsou další možnosti, jak vydělat na herním webu?

Našel jsem web (http://www.af­filiateslist.eu), kde radí jak z webu udělat výdělečný web za pomocí affiliate programů. Máte někdo zkušenosti s affiliate programy a dá se opravdu na nich vydělat více než na PPC reklámach?

Děkuji za pomoc

Odpovědi
štamgast

Pochybuju, že na tom něco vyděláš. Takových stránek jsou stovky a navíc konkurence v podobě Webgames, Superhry atd. je velká.