DejfCold

Jak vydělat 3000kč?

ahoj je mi 14let a potřebuju 3000kč. Viděl jsem takový ty klikací blbosti na internetu, ale tomu moc nevěřim. Neptejte se prosim na co to potrebuju, jak byva zvykem :)
PS.: Čím rychlejš, tím líp
díky za normální odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Šetřit korunku po korunce a snažit se je získat rozumným způsobem. Roznos letáků, pomoc někomu v domácnosti nebo na zahradě a tak podobně.

Další odpovědi
hanulka11

blikačkama nevyděláš –

Michal Kole

Bohužel ve 14 legálně nijak. Pracovat se smí až od 15 a po prázdninách po základní škole.

Ing.internet

klikačky jsou podvod na inzerenta. Je to trestné.