jak vydělat 2000000,–??

spočítal jsem si náklady na pořízení a opravu bytu, vybavení, náklady na první rok s miminkem plus osobní automobil a výslednou částku musím vydělat

Nejlepší odpověď
Deter

Vstoupit do politiky, udělat pár tunelů a tiše odejít.

Další odpovědi
venkovan

Začni šetřit a škrtat co nepotřebuješ. Třeba osobní automobil a další věco co jsi si naplánoval do vybavení, velikost bytu apod. Půl melounu takto ušetříš bez problémů. A potom si ta náklady rozpočítejn na dvacet let a třeba najdeš cestu do banky na nějakou hypotéku.
Je mnoho věcí které hned okamžitě nepotřebuješ, ale chceš je mít, protože je má okolí.

led

Tak ako naši prví milionári.
Bývalý šéf VSŽ milionár Rezeš: „Všetky peniaze som získal statočnou a poctivou prácou“.
Všetci tvrdia, najťažší je ten prvý milión.

dědapetr

Pilnou prací a přesvědčíš ostatní jestli to jde vydělat 2000000,–

anonym

Vymyslet něco užitečného a originálního a pak to zveřejnit.

astrolog

V prvé řadě je to v tvém myšlení. Kup si nějakou knihu (třeba doporučuji Muž který chtěl být bohatý…je to fajn četba a vcelku vše o bohatství polopaticky vysvětleno)no a pak to už budeš vědět co je potřeba a JAK vydělat dvě mega.. pak ti to určitě příjde jako hračka-uvidíš..