huxa

Jak vydat stolní hru?

Jsou nějaká firmy, které by vyslyšeli autora a vyrobili danou hru, podobně jako tomu je u knih, nebo je potřeba ji vyrobit sám?
Doplňuji:
Drap-koho myslíš tím „oni“?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je příliš obecná, aby na ni šlo odpovědět. Musíš svůj produkt nabídnout sám. Pokud se jim bude hra zdát zajímavá a budou se domnívat že by pro ně mohla bát dostatečně zisková, tak ji jistě vydají.
Doplňuji:
Myslím tu firmu, kterou by to eventuelně zaujalo.

Další odpovědi
anonym

Je to „jako u knih“.
Buďto najdeš vydavatele, který bude věřit ve finanční úspěch, a hru vydá.
Nebo ji vydáš ´vlastním nákladem´.
🙂
Vyrobit ji je ´to nejmenší´…