majky.prcek

jak vycvičt 1 leteho kralíčka??

Nejlepší odpověď
bolak

náš umí akorát hejbat ušima a žrát noviny, tak si z něj aspoň občas vystřelím > http://www.uloz­.to/10930753/kra­licek-3gp

Další odpovědi
Drap

Cvičit, cvičit a zase cvičit

samicek333

Vycvičit? Asi to jentak nepůjde, můžeš ho akorát naučit, aby přišel na zavolání – vždy před krmením na něj zavolej a on to po pár dnech pochopí – jeho jméno pro něj bude znamenat jídlo nebo mazlení, prostě něco dobrého a přijde. Nevím, co víc bys chtěla králíka učit, možná chůzi na vodítku, ale to s jednoletým půjde asi težko, ale zkusit to můžeš…meze se v učení nekladou.:)

lexx

A co má jako umět ?

mojitek

králíci nejsou zrovna vhodní na naučení/cviče­ní,jsou některé vyjímky,ale obecně jsou tato zvířata taknějak dost primitivnější..