DaiWoman

Jak vycvičit rotvailera?

Nejlepší odpověď
ARIS

Pokud jste si pořídili rotvailera proto, že se vám líbí, tak to asi brzy budete ve zprávách v televizi kde bude něco o pokousání psem.
Toto plemeno není pro začátečníky to nejvhodnější. Doporučuji navštívit kynologické cvičiště ve vašem okolí. Jistě dvě nebo tři najdete. Navštivte je a nechte si poradit, jeden z cvičáků si vyberte a jezděte tam pravidelně.
Znám hodně lidí kteří na toto plemeno nedají dopustit, ale bez výcviku to nejde.
Pokud je váš pes ještě štěně, hurá s ním na cvičák a bude to dobré, pokud je to už starší pes – víc jak rok – se zlozviky, bude to dost složité.

Další odpovědi
samicek333

Jako každého jiného psa, když se s ním zaučíte zacházet a uvědomíte si, že to silný pes… Zkuste psí školu.

Drap

Stejně jako každého jiného psa

olda12

Já potřebuju vycvičit Americkýho staforda,dostal jsem ho od holky,jsou mu 2,5 roku,umí vše,ale neumí být agresivní napovel,jak ho to naučit??Dík

kamila44444

Rotvajler je nebezpečné plemeno-takže jen pro zkušené chovatele!cvičí se jako každý jiný pes-pokud jste zkušený chovatel,tak by jste měla vědět co s tím.Jestli ale nejste,tak je těžké vám takhle poradit.Raději choďte na cvičák a tam o tom všem všechno ví. :)