bubukaa

jak vycvičit psa který kouše uplně všechno co mi příde na oči a nechce poslouchat?

Doplňuji:
je mu rok a půl a zapomněla jsem doplnit že je to kříženec s jezevčíkem takže asi tak velký jako jezevčík a přeskočí plot velký 1metra skoro půl hraček má hromadu máme ho na zahradě za domem

Nejlepší odpověď
BENYTA

Pokud není ve věku 4–7měsíců,kdy se,v závislosti na plemeni mění mléčný chrup za trvalý,byl by to problém.
Každopádně je to nedostatek zaměstnání,pejsek se nudí,proto to dělá…
Napíšu vám odkaz na super odborníka.

Zdroj: www.psycholog-psu.com.

Další odpovědi
Bumbes

Dát mu takové lákavé hračky na kousání (navonět uzeninou a podobné finty), aby ho přestalo zajímat okusovat obyčejné věci.

Zdroj: mnohaleté zkušenosti

ReHu

Mám dojem, že se pejsek nudí. Je potřeba, abys ho zabavila.
Pes je smečkové zvíře a pokud je vzadu za domem a není s vámi je ze smečky vyvržen, přesto, že nic neudělal.
Doporučuji poradu s p. Desenským, má mnoho zkušeností.

http://www.psycho­log-psu.com/index.html

http://www.psycho­log-psu.com/porad­na/index.php