Monča.R.E.T.

jak vycouvat s hádky?

takže se mi stala taková to hádka:
on:ty se koukáš na anime?
já:jo máš s tim problém?
on:jo velkej ***** ****** ***** *****
já:proč mi hned nadáváš ty ******** *******?
on:protože se koukáš na ***** ***** ***** ***** ***** ****.
já:no a co?
on:ty seš ****** ******* ******* ******* ***** **** *****
Doplňuji:
pardon nechtěli se mi psát sprostá slova..............

Nejlepší odpověď
bolak

Začít mlčet.

Na můj vkus používáte v rozhovorech příliš mnoho hvězdiček.

Další odpovědi
manon

To je míněno vážně?
Už reakce obsahující slova „máš problém“ je konfrontační.
Přesto odpovědi jsou natolik neadekvátní, pokud hvězdičky nenahrazují slova miláčku a kocourku, ale taková, jak se domnívám, že bych o jednom způsobu, jak z takových hádek vycouvat, věděla – vycouvat ze dveří i s kufrem a zavřít zvenčí. I třísknou těmi dveřmi by se dalo :)

anonym

Lidé by se k sobě měli chovat slušně i v hádce.
Doplňuji:
A vůbec lidé se často hádají kvůli naprostým maličkostem. A ještě k tomu jsou na sebe sprostí. Mě kdyby někdo začal sprostě nadávat, tak odejdu, ale nezčnu nikdy být také sprostá. Taková hádka k ničemu nevede. S přítelem se nikdy nehádáme, jenom si občas vyměňujeme názory a ve vší slušnosti. A pokaždé se nám podaří nalézt nějaké východisko jak problém vyřešit. Tak buďte dívka – žena a nebuďte stejná jako Váš protějšek. Nebyla byste totiž o nic lepší. Tak raději mlčte a myslete si své, máte jistě na víc.

venkovan

Naučit se trochu taktiky.
Ty se díváš na anime?
Ano. Budeš se se mnou dívat – udělal bys mi radost. A nebo mne necháš dokoukat?

anonym

když vynechám vulgarity, tak hovor o ničem.
Z hádky vycouvat ► buď mlčet, odkejvat, odejít

Protiva

Jak vycouvat?
Stačí ho přestat provokovat.
Máš s tim problém?