zelí

Jak vyčistit telefon (plast) od zaschlého inkoustu?

Zdravím. Propiska mi občas zanechá na ruce kaňku, a když pak sáhnu na telefon, tak tam zůstane šmouha. Když si všimnu tak ji hned vyčistím, ale někdy se nepodaří.

Takže se ptám, jak dostat skvrny od inkoustu z plastových zad telefonu? Jedná se to takový ten lesklý plast. Děkuji za rady.

Gecco: Díky, líh pomohl, ale ještě to je vidět. Ten technický benzín mi ten plast nenaleptá nebo něco? Ještě jednou díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Technickým bezinem nebo lihem (isopropanolem) – akorát musíš dát pozor, aby ti nezatekl dovnitř..
___________________
Ne, ani benzin, ani líh ten plast nenaleptají – ale pokud se část inkoustu ´vsákla´ do plastu, tak to už nevyčistíš…