Radak

Jak vyčistit smůlu z kalhot?

Nejlepší odpověď
annas

Otázku byla před několika dny položena. OPodívejte se do odkazu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=sm%C5%AFla+z+kal­hot&sa=Vyhledat#757

Další odpovědi
ReHu

Já vyprala smůlu z ručníku pomocí předpíracího spreje od Amway. A samozřejmně i pracího prášku.
Hned napoprvé.

hanulka11

Asi jak jste si sedla na ten pařez tak jste se umazala, já to tam nechtěla psát ,že s tou energií chytnete i smůlu.
zde jsou rady
http://www.fox­ter.cz/poradna/do­tazy/1696-jak-vyprat-smulu-z-obleceni

tom004

Moje babička použila lněnou utěrku,na ní položila tzasaženou část kalhot,navrch pergamen. Horkou žehličkou chvíli žehlila,potom vyprala ve vlažné vodě s nastrouhaným jádrovým mýdlem. Fungovalo to. Jo a fungovalo to ještě před 10ti lety na bráchovo kluky.

oskar

Obyčejným sádlem…

jendahun

Líh,nebo perchlorethylén.

dedeg

stejně jako se žvýkačkou.Dát do mrazáku a potom odrolit.