Pokročilý

Jak vyčistit sluchátka (špunty)

Jednou jsem si koupil špuntová sluchátka za 1200 kč, po delší době jsem tam měl ušní maz a chtěl jsem ho odstranit.Vytáhl jsem špunty, vzal jsem šulku do uší a vyčistil jsem ty sluchátka (ne špunty), pak jsem to zapojil od MP3 pustil písničku a hralo jen jedno sluchátko ale hodně slabě, tak jsem je vyhodil.Ted jsem si koupil nove za 2300kč a mám tam také ušní maz, nebudu to takhle zkoušet znova.Poradí mi někdo ?

Nemyslete si o mě nic špatného uši si čistím pravidelně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ušní maz rozpustí spolehlivě silný líh (80% min).
Stačí tedy navlhčit vatovou tyčinku a čistit tak, aby se tekutina nedostávala dovnitř - pomalu, nespěchat. Velmi tuhé zkytky mazu nejdříve navlhčit a čistit až za nějakou dobu.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nemyslím si o tobě nic špatného - holt, když se poslouchá přes sluchátka, tak je to větší "darda" pro uši - proto vytváří víc mazu.

Já bych to zkusila jemně otřít nějakým hadříkem. Nevím .. v tomhle neporadím ...

Bronzový

Za 1200??? za to bych si koupil perfektní sluchátka který sou VELKÝ a ne nějaký špuntový prci, co nemůžeš pořádně umejt!!!!

A špuntový sluchátka za 2300???? to je u mně bláznovství!!!

kdyby ste si radši koupil tuty
http://www.alza.cz/…

špuntový sou drahý vtom, že sou malý, ale velkým sluchátkům za stejnou cenu se nemůžou rovnat!!!!!!!!!!!!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.