Pokročilý

Jak vyčistit počítač??

Vím,že to tu už několikrát bylo,ale strašně pomalu se mi načítají stránky,někdy čekám i hodinu.Např.na seznam.cz.Připojení je dobré.Všichni mi tvrdí,že ho mám zavirovaný.Mám Windows7 a antivir ESET.zachytí všechny viry? Co k němu můžu použít a co mám udělat jako první,abych to spravil a nemusel volat odborníka.A nevím jak se dělá defragmentace disku a čím mám ten počítač projet.Popište mi podrobně prosím,jak mám postupovat,hlavně laicky,jak pro tupce.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

K obou zminenym od Elka, bych doporucil RegOrganizer..

Jinak dalsi vec, je dobre povymazovat programy, ktere mas v pocitaci a nepotrebujes je. Zsadim se, ze jich mas hromadu. Start - ovladaci panely - programy a funkce

A jeste velmi dulezita vec - jsem si temer jisty, ze na prohlizeni internetu pouzivas Internet Explorer. Pouzivej Operu, na tu rychlost velmi prizpeje, a jsem si jisty, ze si ji oblibis. Ani popularni Firefox myslim ze v tomto neni tolik dobry. Odkaz na stazeni dole. Jinak pokud se bojis o oblibene zalozky, tak se na operu da prevest z exploreru.. Jo a opera nabizi turbo mode, pro jeste rychlejsi otvirani stranek, je to tlacitko dole vlevo..

Tak Good Luck.

Retko

Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/i nternet_a_site/prohlizece_a_ro zsireni/on-line/opera/?g[hleda no]=opera&g[oz]=10.63

Další odpovědi:

Stříbrný

Na Stahuj je program Advanced System care, který je výbornýjednoduchý a Free. Pak taky na Stahuj CCleaner. Tyhle dva bohatě stačí a PC je rychlejší! Hodně zdaru

Kartáčkem na zuby s pastou vademekum

Pokročilý

Program CCleaner mohu jen doporučit.Já sám jej používám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.