Avatar uživatele
Falcon

Jak vyčistit počítač??

Vím,že to tu už několikrát bylo,ale strašně pomalu se mi načítají stránky,někdy čekám i hodinu.Např.na seznam.cz.Připojení je dobré.Všichni mi tvrdí,že ho mám zavirovaný.Mám Windows7 a antivir ESET.zachytí všechny viry? Co k němu můžu použít a co mám udělat jako první,abych to spravil a nemusel volat odborníka.A nevím jak se dělá defragmentace disku a čím mám ten počítač projet.Popište mi podrobně prosím,jak mám postupovat,hlavně laicky,jak pro tupce.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4905 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

K obou zminenym od Elka, bych doporucil RegOrganizer..

Jinak dalsi vec, je dobre povymazovat programy, ktere mas v pocitaci a nepotrebujes je. Zsadim se, ze jich mas hromadu. Start – ovladaci panely – programy a funkce

A jeste velmi dulezita vec – jsem si temer jisty, ze na prohlizeni internetu pouzivas Internet Explorer. Pouzivej Operu, na tu rychlost velmi prizpeje, a jsem si jisty, ze si ji oblibis. Ani popularni Firefox myslim ze v tomto neni tolik dobry. Odkaz na stazeni dole. Jinak pokud se bojis o oblibene zalozky, tak se na operu da prevest z exploreru.. Jo a opera nabizi turbo mode, pro jeste rychlejsi otvirani stranek, je to tlacitko dole vlevo..

Tak Good Luck.

Retko

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/?g[hledano]=ope­ra&g[oz]=10.63

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Na Stahuj je program Advanced System care, který je výbornýjednoduchý a Free. Pak taky na Stahuj CCleaner. Tyhle dva bohatě stačí a PC je rychlejší! Hodně zdaru

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
keller

Kartáčkem na zuby s pastou vademekum

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miru1

Program CCleaner mohu jen doporučit.Já sám jej používám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek