Falcon

Jak vyčistit počítač??

Vím,že to tu už několikrát bylo,ale strašně pomalu se mi načítají stránky,někdy čekám i hodinu.Např.na seznam.cz.Připojení je dobré.Všichni mi tvrdí,že ho mám zavirovaný.Mám Windows7 a antivir ESET.zachytí všechny viry? Co k němu můžu použít a co mám udělat jako první,abych to spravil a nemusel volat odborníka.A nevím jak se dělá defragmentace disku a čím mám ten počítač projet.Popište mi podrobně prosím,jak mám postupovat,hlavně laicky,jak pro tupce.Děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

K obou zminenym od Elka, bych doporucil RegOrganizer..

Jinak dalsi vec, je dobre povymazovat programy, ktere mas v pocitaci a nepotrebujes je. Zsadim se, ze jich mas hromadu. Start – ovladaci panely – programy a funkce

A jeste velmi dulezita vec – jsem si temer jisty, ze na prohlizeni internetu pouzivas Internet Explorer. Pouzivej Operu, na tu rychlost velmi prizpeje, a jsem si jisty, ze si ji oblibis. Ani popularni Firefox myslim ze v tomto neni tolik dobry. Odkaz na stazeni dole. Jinak pokud se bojis o oblibene zalozky, tak se na operu da prevest z exploreru.. Jo a opera nabizi turbo mode, pro jeste rychlejsi otvirani stranek, je to tlacitko dole vlevo..

Tak Good Luck.

Retko

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/?g[hledano]=ope­ra&g[oz]=10.63

Další odpovědi
Elk

Na Stahuj je program Advanced System care, který je výbornýjednoduchý a Free. Pak taky na Stahuj CCleaner. Tyhle dva bohatě stačí a PC je rychlejší! Hodně zdaru

keller

Kartáčkem na zuby s pastou vademekum

Miru1

Program CCleaner mohu jen doporučit.Já sám jej používám.