opa

Jak vyčistit počítač?

Jaký máte názor na kopi programů:
„Vyčistit počítač“-499kč.
„Vyčistit soubory“-299kč.
Pomůže to?Děkuji.

Nejlepší odpověď
lemra@lina

Ne, vyhozené peníze. Hledejte na internetu, je tam tam všude spousta skvělých věcí.

Další odpovědi
GangstaHelper

Opravdu pochybuju o užitečnosti těchto placených programů, stejně jako bych nepoužil ani žádný freevarový.

Nejlepší je provést formát systémového disku a pak nainstalovat systém i programy znova. Zbavíš se programů a věcí, o kterých ani nevíš, že jsi je nepotřeboval. S „čistícími“ programy už mělo několik mých známých stejně problémy, takže bylo přeinstalovávání stejně nevyhnutelné. Navíc si myslím, že to ani oproti formátování zase o moc méně času nezabere.

Jakub

Tento program používám na dvou počítačích a nestalo se mi, že bych o něco přišel. Pro laika je určitě přínosem, protože ten nezná finty, jako zde odpovídající experti. Pouze se nesmí použít k vyčištění agresivní metoda, protože tam je možné, že z neznalosti přijdete o systémový soubor a potom opravdu nezbude, než přeformátovat disk a vše nahrát znova.