pavluš

Jak vyčistit napařovací žehličku,asi jsou ucpané otvory na napařování.

Doplňuji:
vodní kámen,to je prevít

Nejlepší odpověď
brillant

existuje Odstraňovač vodního kamene z napařovacích žehliček nebo použít ocet nebo kyselinu citronovou (potravinářskou), používat destilovanou vodu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vycistit-zehlicku-od-vodniho-kamene

Další odpovědi
www

Jako chlap bych to trochu vydrápal, pak do toho nalil místo vody ocet, hodně několikrát nahřál a pak spustil normálně páru.
Vypláchnul několikrát vodou (pára) a šmytec 😁.
Doplňuji:
Stejným způsobem čistím rychlovarnou konvici, po zahřátí nechám chvíli působit a v poho je šutr pryč.

hanulka11

kup si v drogerii dekalko rozpustí usazeniny- na krabičce je návod
Doplňuji:
je dobré používat buď destilovanou vodu nebo si vodu co ti při vaření v konvici zbyde nalejvej do láhve a pak ji používej – nebude se ti tvořit kámen v žehličce

terry

Občas nalej místo vody ocet a propař.