Lídye

Jak vyčistit koberec, dříve to bylo ručním tepovačem a ten už nemám.

Nejlepší odpověď
www

Stačilo vložit do Google Jak vyčistit koberec 😁.
Vybírej:

Zdroj: www.google.com/m?q=Jak­+vy%C4%8Distit+ko­berec&client=ms-opera-mini&channel=new

Další odpovědi
pusinka50

Jednou jsem ho posypala kysaným zelím, nechala několik hodin a pak houbou čistou vodou lehce vyčistit. Jinak všude v drogeriích i v supermarketech v odd. drogerie mají KORALAN, čistič na koberce, je uvedené dávkování, v kýblu houbou napěním a čistím vzniklou pěnou. Pozor, moc nemokřit, aby koberec neudělal vlnky.

kenyrts

Já osobně používám tento system:

Zdroj: http://www.rainbow-centrala.cz/