Vosic

Jak vyčistit klávesnici u notebooku?

Mám notebook Pavilion dv5 a potřeboval bych vyčistit klávesnici. Myslím vnitřek (pod klávesama)… Neporadí někdo nějakou fintu, která neobsahuje vyndávání tlačítek? Jedno nasazení tlačítka s pomocí youtube videa mi trvalo něco kolem 2 minut a nechci nad tim strávit mládí

Nejlepší odpověď
mojitek

… a co treba obycejnym steteckem ?

Další odpovědi
Miroslavst

a nebo neobyčejným štetečkem :D

anonym

vysavačem to vyfoukat

lorja

Vyzkoušejte čistící pastu Cyber Clean Tub.:

Zdroj: http://www.nove-notebooky.cz/kla­vesnice-mysi/cyber-clean-tub-135g/