Pokročilý

jak vyčistit brýle?

Mám dioptrické takové ty moderní velké brýle. Často se mi na nich dělají šmouhy, které nejdou vyčistit. Nevíte jak na to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepe u optika. Jinak existuje celá řada přípravků na čištění brýlý, poslední možností je bavlněná látka nebo jelenice.

Další odpovědi:

Zlatý

poslední dobou se rozmohlo mikrovlákno, je to parádní, člověk na to nemusí dejchat a čistí to téměř samo http://www.damira.cz/…

kdyby nepomohlo ani to, dá se se skly od brýlí zacházet jako s nádobím - kápnout na ně sapon, opatrně rozetřít, omýt a nechat oschnout. To vyčistí spolehlivě i tu největší prasárnu...

Používala jsem jeleničku a tak jednou za tři měsíce jsem si je nechávala čistit ultrazvukem v optice. Bylo to za pár korun a stálo to opravdu za to.

Zlatý

Ultrazvukový přístroj. Stojí několik stovek a čistí stejně jako v optice. A lze ho doma používat i na jiné čištění.

Zlatý

Ultrazvukovou vaničku mám taky, ale od té doby co jsem si koupil u Lidla za dvě pětky krabičku ubrusků ( W5 Brillenenpuztucher) napuštěných čisticím přípravkem jsem ji ještě nepoužil. Jinde za to chtějí kilo a více.

Zlatý

Čistý alkohol na sklo.

Pokud teda nejsou čočky plastové

Iron na sklo a jemný toaletní papír nebo speciální utěrky na brýle či na objektivy

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.