Lenjička

Jak vyčistit bezdrátovou myš Logitech M310?

Kolem pogumované části je už móóc špíny:-)
Doplňuji:
Dědo, příště radši mlčte, když nemáte odpověď, která mi pomůže.
Šlo mi o to, jestli tu není nějaký „ajťák“, který by ji třeba uměl rozebrat.

Nejlepší odpověď
RomanP

lihem a vatou, Nepoužívat vnitřně !!
Pokud znáš význam slova ajťák tak bys měla také znát, že myš se nejlíp rozebírá kladivem. Já to tak dělám běžně a jdu si za 150 kaček koupit novou, pokud mě tedy dojdou zásoby myší, co zde mám.

Další odpovědi
mosoj

Mně ji vždycky olíže kocour a mám pokoj.

Třeba vlažnou vodou s trochou saponátu.

To z otázky vůbec nevyplývalo. Je se třeba umět vyjádřit!
Navíc neznám důvod proč by měla být myš čištěna zevnitř, pokud ji nepoužíváte na poušti.

Děda Louda

Úplně stejně, jako jakoukoli jinou.

Po doplnění dotazu:
Mě to vždycky pomohlo. Taky nehledám tankistu, aby mi natankoval nádrž, nebo ševce, když potřebuji zavázat, či snad, nedej bože, vyčisti boty.