p-e-t

Jak vyčistím urychlovací paměť??

Jak vyčistím urychlovací paměť v mobilu??

Nejlepší odpověď
beer

U každého mobilu je to jiné, tu tvoji devítistovku detailně neznám. Já mám na SE v obrázcích od výrobce takový obrázek s „f“(prohlížeč), ten otevřu, zvolím Upřesnit, jdu na Ostatní a tam to mám – mezi „odstranit cookie, vymazat ur.paměť, odstranit hesla ap.“ Budeš to mít nějak obdobně.
A zkoušels ten provoz bez paměťovky jak jsem radil?? To je jednoduchý a taky tady může bejt ten zakopanej pes )
Pokud ale s tím zařízením nedokážeš zacházet tak jak to mobil vyžaduje, rada je těžká a asi bude fakt nejlíp do toho servisu..

Další odpovědi
www

Pokud je mobil od operátora, zajdi tam a chtěj nahrát new SW. Někde to dělají na počkání. Mohlo by to pomoci. Potom jedině servis.