Deli

Jak vycházíte se svými bývalými partnery (partnerkami)?

K otázce mne tu svou jednou dnešní odpovědí inspirovala dáma, co si ráda čaje dává 🙂

U mne je tak nějak všelijak a dalo by se to rozdělit do kategorií 🙂 :

  • už se nevídáme
  • radši se nevídat
  • pořád jsme v kamarádském kontaktu (a jsem za to ráda)

Kategorie „jsme na kordy“ se naštěstí časem přesunula do prvních dvou a je to v klidu. 🙂

(Jejda, může to tak vypadat …ale stovky jich zas nebyly!)
Doplňuji:
Berušinko, není ten současný trochu žárlivý?

Jinak taky zajímavý pohled na věc – minulý versus současný partner.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych si nikym bejvale , ale i ty skolni " skorolasky ) zakazat nenechala. A kamaradim se okamzite i s nynejsima manzelkama… mych byvalych , i kdyz detskych lasek.
Pisu si i se vidam se vsemi. Je to asi uchylne … nedavno mi jeden byvaly spoluzak , kdyz jsem si stezovala na prsa rekl : prosimte , vzdyt ja je znam !! A ja : Ty jsi blbej , ty si myslis , ze jsou porad stejna jako pred 30 lety ??? 🙂 Tak i takhle komunikujeme. 🙂 Navzajem si prejeme , radime se , srandujeme … absolutne bez problemu. -iv-

Další odpovědi
Berušinka

Tak já bych s nima měla dobrý kamarádský vztah – nic opravdu špatného proti ex nemám – ani oni proti mně.
Jenže jakoukoliv komunikaci si nepřeje můj přítomný partner.
Doplňuji:
Je dost žárlivý =D

žolik

Nemáme dobrý vztach,konec utrum jsme cizí lidé,odstoupila jsem od všeho,je lepší se nevidět,nejhorší že to odnáší ti nevyní,když člověk dělá něco s trucu je to špatné,jeho zbraň je,ješitnost on za nic nemůže,to je jeho krédo.

Zdroj: žolík

Ravenne

Já se se svým bývalým nevídám a ani vídat nechci, protože jakmile s ním jen zahájím kontakt, začne okamžitě vyzvídat s kým jsem a vyhrožovat, že náš vztah překazí. Komplikovanější je to o to, že spolu máme syna (pro úřady je naštěstí otec neznámý), takže ani výhružkám že mi ho sebere a už ho neuvidím se nevyhnu. Takže jsem raději kontakt s ním totálně přerušila.

arygnoc

dobře.

některé z nich jsou matky mých dětí.
ty ostatní ne, ale mohly být.

Berušinko:

bacha, žárlivost nynějšího partnera může způsobit, že také bude bejvalým. Byla o tom tady řeč.

Martina S.

S jedním bývalým partnerem občas ještě provozuji i sex. Už je to více než 3 roky co jsem se s ním rozešla a už je dokonce i ženatý, ale sex s ním je úžasný a občas si na něj vzpomenu a zavolám mu a on hned přijede. Prý se mu to se mnou také líbí.