Zlatý

Jak vycházíte se svými bývalými partnery (partnerkami)?

K otázce mne tu svou jednou dnešní odpovědí inspirovala dáma, co si ráda čaje dává :-)

U mne je tak nějak všelijak a dalo by se to rozdělit do kategorií :-) :
- už se nevídáme
- radši se nevídat
- pořád jsme v kamarádském kontaktu (a jsem za to ráda)

Kategorie "jsme na kordy" se naštěstí časem přesunula do prvních dvou a je to v klidu. :-)

(Jejda, může to tak vypadat ...ale stovky jich zas nebyly!)
Doplňuji:
Berušinko, není ten současný trochu žárlivý?

Jinak taky zajímavý pohled na věc - minulý versus současný partner.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ja bych si nikym bejvale , ale i ty skolni " skorolasky ) zakazat nenechala. A kamaradim se okamzite i s nynejsima manzelkama.... mych byvalych , i kdyz detskych lasek.
Pisu si i se vidam se vsemi. Je to asi uchylne ... nedavno mi jeden byvaly spoluzak , kdyz jsem si stezovala na prsa rekl : prosimte , vzdyt ja je znam !! A ja : Ty jsi blbej , ty si myslis , ze jsou porad stejna jako pred 30 lety ??? :-) Tak i takhle komunikujeme. :-) Navzajem si prejeme , radime se , srandujeme .... absolutne bez problemu. -iv-

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak já bych s nima měla dobrý kamarádský vztah - nic opravdu špatného proti ex nemám - ani oni proti mně.
Jenže jakoukoliv komunikaci si nepřeje můj přítomný partner.
Doplňuji:
Je dost žárlivý =D

Bronzový

Nemáme dobrý vztach,konec utrum jsme cizí lidé,odstoupila jsem od všeho,je lepší se nevidět,nejhorší že to odnáší ti nevyní,když člověk dělá něco s trucu je to špatné,jeho zbraň je,ješitnost on za nic nemůže,to je jeho krédo.

Zdroj: žolík

Pokročilý

Já se se svým bývalým nevídám a ani vídat nechci, protože jakmile s ním jen zahájím kontakt, začne okamžitě vyzvídat s kým jsem a vyhrožovat, že náš vztah překazí. Komplikovanější je to o to, že spolu máme syna (pro úřady je naštěstí otec neznámý), takže ani výhružkám že mi ho sebere a už ho neuvidím se nevyhnu. Takže jsem raději kontakt s ním totálně přerušila.

Zlatý

dobře.

některé z nich jsou matky mých dětí.
ty ostatní ne, ale mohly být.

Berušinko:

bacha, žárlivost nynějšího partnera může způsobit, že také bude bejvalým. Byla o tom tady řeč.

Bronzový

S jedním bývalým partnerem občas ještě provozuji i sex. Už je to více než 3 roky co jsem se s ním rozešla a už je dokonce i ženatý, ale sex s ním je úžasný a občas si na něj vzpomenu a zavolám mu a on hned přijede. Prý se mu to se mnou také líbí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.