bobánek

Jak vycházite se svoji byvalou partnerkou nebo parterem.Ja vychazím s byvelou partnerkou dobře.

Nejlepší odpověď
dagry

Ono je to různé. Já např. mám s jedním dítě, rozešli jsme se v pohodě, bydlíme v jednom městě a přesto se vůbec nestýkáme a když tak se nanejvýš pozdravíme… jiný mě třeba slovně urazil, což jsem nedokázala překousnout a přesto se s ním vídávám a normálně pohovořím, i na kafe zajdem. Sice jsem nezapomněla co mi řekl, ale přesto s ním dokážu normálně mluvit.

Další odpovědi
panenka

Já jsem od 15 let chodila se svým ted už manželém takže jsem žádného bývalého partnera neměla.

Gollumek.88

povětšinou v pohodě. I když třeba ten rozchod neproběhl nejlépe, tak s některými se vídáme do dneška a jsme dobří přátelé…

ReHu

V pohodě. Teď už mě nerozčiluje. Když se opije, tak mi to nevadí .-).

salsa verde

tak já teda pokaždé plivnu jedovatou slinu. Ne na něj- pouze obrazně řečeno.

iceT

Nijak,jelikoz on bydli v jinem meste nez ja.Jednou jsme se nahodne potkali u spolecnych znamych,hral si na velkyho machra.Pak po 2 letech mi volal a litoval,ze uz me nema,protoze se do roka od rozchodu ozenil a uz se stihl i komplikovane rozvest,coz je uz jiny pribeh.Ja kazdopadne nelituju.

lerak14

teď už pohoda (ale pořád láká )já totiž býval dost často mimo domov a všichni to věděli jen já ne tak dvě igelitky a pryč