Bronzový

Jak vycházite se svoji byvalou partnerkou nebo parterem.Ja vychazím s byvelou partnerkou dobře.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ono je to různé. Já např. mám s jedním dítě, rozešli jsme se v pohodě, bydlíme v jednom městě a přesto se vůbec nestýkáme a když tak se nanejvýš pozdravíme... jiný mě třeba slovně urazil, což jsem nedokázala překousnout a přesto se s ním vídávám a normálně pohovořím, i na kafe zajdem. Sice jsem nezapomněla co mi řekl, ale přesto s ním dokážu normálně mluvit.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem od 15 let chodila se svým ted už manželém takže jsem žádného bývalého partnera neměla.

Bronzový

povětšinou v pohodě. I když třeba ten rozchod neproběhl nejlépe, tak s některými se vídáme do dneška a jsme dobří přátelé...

Zlatý

V pohodě. Teď už mě nerozčiluje. Když se opije, tak mi to nevadí .-).

Bronzový

tak já teda pokaždé plivnu jedovatou slinu. Ne na něj- pouze obrazně řečeno.

Zlatý

Nijak,jelikoz on bydli v jinem meste nez ja.Jednou jsme se nahodne potkali u spolecnych znamych,hral si na velkyho machra.Pak po 2 letech mi volal a litoval,ze uz me nema,protoze se do roka od rozchodu ozenil a uz se stihl i komplikovane rozvest,coz je uz jiny pribeh.Ja kazdopadne nelituju.

Pokročilý

teď už pohoda (ale pořád láká )já totiž býval dost často mimo domov a všichni to věděli jen já ne tak dvě igelitky a pryč

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.