Avatar uživatele
bobánek

Jak vycházite se svoji byvalou partnerkou nebo parterem.Ja vychazím s byvelou partnerkou dobře.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, dagry, Losos, salsa verde před 4948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Ono je to různé. Já např. mám s jedním dítě, rozešli jsme se v pohodě, bydlíme v jednom městě a přesto se vůbec nestýkáme a když tak se nanejvýš pozdravíme… jiný mě třeba slovně urazil, což jsem nedokázala překousnout a přesto se s ním vídávám a normálně pohovořím, i na kafe zajdem. Sice jsem nezapomněla co mi řekl, ale přesto s ním dokážu normálně mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem od 15 let chodila se svým ted už manželém takže jsem žádného bývalého partnera neměla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gollumek.88

povětšinou v pohodě. I když třeba ten rozchod neproběhl nejlépe, tak s některými se vídáme do dneška a jsme dobří přátelé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

V pohodě. Teď už mě nerozčiluje. Když se opije, tak mi to nevadí .-).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

tak já teda pokaždé plivnu jedovatou slinu. Ne na něj- pouze obrazně řečeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nijak,jelikoz on bydli v jinem meste nez ja.Jednou jsme se nahodne potkali u spolecnych znamych,hral si na velkyho machra.Pak po 2 letech mi volal a litoval,ze uz me nema,protoze se do roka od rozchodu ozenil a uz se stihl i komplikovane rozvest,coz je uz jiny pribeh.Ja kazdopadne nelituju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lerak14

teď už pohoda (ale pořád láká )já totiž býval dost často mimo domov a všichni to věděli jen já ne tak dvě igelitky a pryč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek