Mili @

Jak vycházíte s bývalými partnery??

Jako kámoši nebo se nemusíte vidět???
Doplňuji:
Nebo partnerkami???????????
😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemám bývalého partnera, alespoň zatím ne.
Doplňuji:
ani partnerku :D

Další odpovědi
aramah

Není žádný bývalý ale dám vědět kdyby přišla změna:D

BEAES

Já se snažím vycházet s každým dobře. Vždy s láskou…

iceT

Nestykame se,ja o to nestojim.On mozna uz take ne.

hanulka11

Nemám zkušenosti ..... s tím svým prvním se zatím vídáme pravidelně i jsme jako dobří kámoši už hoooooooooodně let , doufám že nebude bývalý.

anonym

já taky nemám žádného bývalého,pořád mám jen toho jednoho,a jiné už to nebude

Gollumek.88

kromě jednoho, kterej se bohužel prokázal jako neuvěřitelnej kretén se všemi bývalými vycházím bez problémů :)

vecernice

Tedˇ už dobře,dokonce se dá říct ,že lépe než v tom vztahu.Ani se tomu nechce věřit ,po tom jak ten rozchod probíhal,ale tedˇ už je to v pohodě a já jsem ráda.Toho zla už bylo dost.

ten který je

Nevím kde jsou ale nedavno jsem si byl pokecat a posedět s mou dávnou láskou ze školy a dobrý.Píšeme si přes Skype ale jinak nic víc.:-D

panenka

žádného bývalého partnera jsem neměla.

rosa

Nemám už bývalé partnery – všichni už zemřeli.

janek66

Z mých (dvou) partnerek se staly velmi dobré kamarádky.Po společně prožité době v každém z nás zůstalo něco z toho druhého a vždycky se rádi vidíme.