Voldemord

Jak vybrat zvukovou kartu do PC?

Dobrý večer,poradil by mi někdo s výběrem zvukové karty ?Kolik mám investovat,aby byla relativně dobrá?Nebo podle čeho se vyznám v kvalitě karty ,

Doplňuji:
Co třeba tato ? http://www.al­za.cz/zvukova-karta-creative-sound-d57974.htm

Nejlepší odpověď
Quimby

Pokud s tím nehodláš natáčet studiovou hudbu, zapojovat do toho nějaký mixéry a tak, tak ti stačí ta, co je v desce.

Další odpovědi
McArthur

Odpovím stejně jako Quimby, pokud to nemáte na profi střih zvuku, tak nemusíte kupovat externí zvukovku.

Vámi vybraná zvukovka Creative za necelých 500 Kč je prakticky totéž, co dnes najdete na základních deskách. U Creativu ale můžete zůstat. V cenách nad 1000 Kč jsou zajímavé kousky. Jsou to ale pořád zvukovky pro domácnosti. Profi zvukovky mají o řád vyšší ceny.