MoroAirWolf

Jak vybrat vhodnou střední školu?

Potřebuji poradit s velmi důležitou otázkou ohledně mé nejasné budoucnosti… Mám moc hezké známky, mám být na co pyšná, ale k čemu mi to je, když nevím co pak.Ráda bych dělala něco, co by mě bavilo a samozřejmě by bylo dobré, kdybych ve světě našla uplatnění a uživila bych se… Možná by pomohly nějaké stránky s obory prací a objasnění jejich činností, nebo tak něco… Návrhy, či nějaké stránky, atd.. Snad někdo pomůže. Předem děkuji 🙂

Odpovědi
gecco

Takovéhle otázky mne ´baví´…
😁
Nevím, co chci…
Nevím, co mne baví…
Ale naprosto si to nehodlám zjišťovat – dostrkejte mne k tomu…!!
:-OOO
Snad si nemyslíš, že ti tady někdo vypíše možné obory a jejich popisy – nebo jo???
___
Máš rodiče??
Máš třídního učitele/ku??
Máte na škole ´studijního poradce´??
Určitě 3× ano…
Takže těch se poptej – my o tobě víme jen to, že jsi absolutně nesamostatná a naprosto bez vlastní iniciativy…
_____________­__________________
Jen dodam – jako studijni typ bys mela zvazit gympl – cas na vyber oboru se ti tak posune o 4 roky…
😉

chachar1922

Já vystudovala stavební školu. A až teď po ukončení studia jsem přišla na to, že chci jít k policii. Takže – vesměs, pokud teď vůbec nemáš páru co tě bude jednou naplňovat, tak stejně to co vystuduješ neuplatníš ve svém budoucím povolání, dojde ti to až pak co chceš dělat.

MoroAirWolf

Oooo děkuju za odpověď, která mi nějak nepomohla.. :D Snad si nemyslíte, že pro to nic nedělám. Nechci být popelář nebo uklízečka(i když je to samozřejmě také důležitá práce), to je snad dobrá motivace k tomu něco dělat. Proto jsem taky dala tuto otázku aby mi lidi co chtějí trochu podpořili.(Ohledně rodičů…atd tak ano, taky přemýšlí co by mi prospělo a radí mi obchodku..)

gecco

„Obchodka“ pro jedničkáře???
Absolventy SŠ ekonomické (obchodky) na Úřadech práce přehazují vidlema…
😉

chachar1922

Buď originál ! Vyber si něco nevšedního když na to máš. Obchodka, ekonomické odvětví, těch lidí co to má vystudované je plno.

chachar1922

Tak pokud máš takové známky jakými se chlubíš, tak máš tedy více než na obchodku… Tu má každý tupoun.