huxa

Jak vybrat vhodné vonné tyčinky?

Aby voněli pouze decentně, nikoliv chemickým aromatem.

Odpovědi
RyuzakiKate

Jedny z nejlepších jsou podle mě tyhle: http://www.von­netycinky.cz/von­ne-tycinky/indicke-vonne-tycinky/goloka.aspx ;)

cochee

Ještě jsem neviděl decentně vonící tyčinku, mimochodem decentnost není opakem chemického aromatu. Znám 100% přírodní vůně, které ale ani náhodou nejsou decentní.

Irisa

Že by čichem?

beri49

Domnívám se, že čichový orgán je na tolik citlivý a pro každého z nás jedinečný, že každá vůně (či zápach) v každém z nás vyvolává jiné reakce. Proto si musíme vůně „očichat“ abychom zjistili, co nám VONÍ!