swager007

jak vybrat vánoční strom?

jak vybrat strom??

Nejlepší odpověď
www

  1. Podle velikosti, aby příliš nepřekážel
  2. Podle trvanlivosti-např. méně opadává borovice, jsou i stromky živé, které se dají později zasadit
  3. Podle druhu-co se ti líbí
  4. Podle ceny

Doplňuji:
Celkem populární jsou také stromky umělé, dnes již hodně věrohodně působící. Odpadá pak každoroční nákup a případná následující likvidace.
Zvaž proto všechny skutečnosti a určitě něco vybereš 😉

Další odpovědi
badisko

co je na tom tezkeho …:D libi se ti Smrk tak si poridis Smrk ..libi se ti jedle ..tak Jedli …jen se podivej jesli neopadava jehlici …:D pak je alternativa umely stromecek vyhoda je ze ho mas na X let a nemusis porad vysavat ..nevyhoda nevoni jako zivej

zjentek

dobrý je jehličnan, tak metr třicet ,)
Doplňuji:
prodávaj i v kořenáči, takže ho máš nafurt ..necháš ho venku před dveřmi, na svátky domů a pak zase ven. Utrpí teplotní šok, ale zdatný vánoční strom přežije ,)

marci1

Stromek musí mír rovnoměrně rostlé větve na obou stranách, nesmí vypadat, jako že mu něco chybí. A hustější.

anonym

Asi nerozumím dotazu – pokud víš, jaký se ti líbí, pak si takový vyber. A pokud to nevíš, vezmi ten první, co ti přijde ´pod ruku´.

kablik

záleží na tom kde ten strom chceš postavit, zda na náměstí nebo na vaši ulici, případně na zahradě…