Bronzový

Jak vybrat správný meloun?

Znáte nějaký trik, jak vybrat správný meloun? Slyšela jsem, že se na něj má klepnout.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobře Wareg,ale u některých kas mají kontrolní váhu...Kupte půlku,ať vidíte jak vypadá

Další odpovědi:

Zlatý

Vybrat ten správně uzrálý a nejsladší meloun vyžaduje určitě jistou zkušenost. Nejprve se dobře podívejte, zda není meloun mechanicky poškozený či otlačený. Zcela zralý vodní meloun se zdá na svou velikost hodně těžký a na místě, kde se při růstu dotýkal země, má krémově žlutou skvrnu. Je-li tato skvrna bílá, či dokonce sv. zelená, ještě si na tomto melounu moc nepochutnáte. Poklepáním na zralý meloun by se měl ozvat dutý tón. Nejste si jistí – nechte to na nás! FRUTAPURA vám dobře vybere.

Pokročilý

Na výběr melounu Vám odpověděla Panenka!

Já Vám odpovím jak správně koupit a zaplatit meloun!

Najděte co nejmenší možný meloun, nechte jej zvážit a vytiskněte lepící štítek. Meloun vraťte zpátky mezi jeho kamoše a vytáhněte ten největší, jaký najdete a taky unesete. Štítek na něj nalepte a běžte k pokladně. Pokladní cenu vs. váhu kontrolovat nebude. :-D

Toto berte samozřejmě s nadsázkou. :-D
Doplňuji:
Tak kdybyste nevěděli, tak už se díky mému příspěvku dokonce založila nová otázka, a to, zda není "NABÁDÁNÍ MÉ NADSAZENÉ TEORIE TRESTNÉ"??? http://www.odpovedi.cz/…

Do žen a do melounů se nevidí.To mně okamžitě vyskočilo po přečtení otázky.
Jinak - panenka asi ví, o čem mluví.
Ta záměna malého za velký - je nutné oslepit pokladní.Taková malá nepříjemnost,ale za to to stojí.Nadsázka.

Pokročilý

Záměna melounu? Bohužel se s touto možností rozlučte v Tesku, či Albertovi, vážení probíhá přímo na pokladně :-)) ale dobrý tip :)

Zlatý

Dáte kontakt na FRUTAPURA?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.