iwetax

Jak vybrat správný meloun?

Znáte nějaký trik, jak vybrat správný meloun? Slyšela jsem, že se na něj má klepnout.

Nejlepší odpověď
kropitko

Dobře Wareg,ale u některých kas mají kontrolní váhu…Kupte půlku,ať vidíte jak vypadá

Další odpovědi
panenka

Vybrat ten správně uzrálý a nejsladší meloun vyžaduje určitě jistou zkušenost. Nejprve se dobře podívejte, zda není meloun mechanicky poškozený či otlačený. Zcela zralý vodní meloun se zdá na svou velikost hodně těžký a na místě, kde se při růstu dotýkal země, má krémově žlutou skvrnu. Je-li tato skvrna bílá, či dokonce sv. zelená, ještě si na tomto melounu moc nepochutnáte. Poklepáním na zralý meloun by se měl ozvat dutý tón. Nejste si jistí – nechte to na nás! FRUTAPURA vám dobře vybere.

Wareg

Na výběr melounu Vám odpověděla Panenka!

Já Vám odpovím jak správně koupit a zaplatit meloun!

Najděte co nejmenší možný meloun, nechte jej zvážit a vytiskněte lepící štítek. Meloun vraťte zpátky mezi jeho kamoše a vytáhněte ten největší, jaký najdete a taky unesete. Štítek na něj nalepte a běžte k pokladně. Pokladní cenu vs. váhu kontrolovat nebude. 😁

Toto berte samozřejmě s nadsázkou. 😁
Doplňuji:
Tak kdybyste nevěděli, tak už se díky mému příspěvku dokonce založila nová otázka, a to, zda není „NABÁDÁNÍ MÉ NADSAZENÉ TEORIE TRESTNÉ“??? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nabadani-k-podvodu-pri-vazeni-melounu-postizitelne

anonym

Do žen a do melounů se nevidí.To mně okamžitě vyskočilo po přečtení otázky.
Jinak – panenka asi ví, o čem mluví.
Ta záměna malého za velký – je nutné oslepit pokladní.Taková malá nepříjemnost,ale za to to stojí.Nadsázka.

Greneia

Záměna melounu? Bohužel se s touto možností rozlučte v Tesku, či Albertovi, vážení probíhá přímo na pokladně 🙂 ale dobrý tip :)

ReHu

Dáte kontakt na FRUTAPURA?