Avatar uživatele
iwetax

Jak vybrat správný meloun?

Znáte nějaký trik, jak vybrat správný meloun? Slyšela jsem, že se na něj má klepnout.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, anonym před 5085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Dobře Wareg,ale u některých kas mají kontrolní váhu…Kupte půlku,ať vidíte jak vypadá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Vybrat ten správně uzrálý a nejsladší meloun vyžaduje určitě jistou zkušenost. Nejprve se dobře podívejte, zda není meloun mechanicky poškozený či otlačený. Zcela zralý vodní meloun se zdá na svou velikost hodně těžký a na místě, kde se při růstu dotýkal země, má krémově žlutou skvrnu. Je-li tato skvrna bílá, či dokonce sv. zelená, ještě si na tomto melounu moc nepochutnáte. Poklepáním na zralý meloun by se měl ozvat dutý tón. Nejste si jistí – nechte to na nás! FRUTAPURA vám dobře vybere.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wareg

Na výběr melounu Vám odpověděla Panenka!

Já Vám odpovím jak správně koupit a zaplatit meloun!

Najděte co nejmenší možný meloun, nechte jej zvážit a vytiskněte lepící štítek. Meloun vraťte zpátky mezi jeho kamoše a vytáhněte ten největší, jaký najdete a taky unesete. Štítek na něj nalepte a běžte k pokladně. Pokladní cenu vs. váhu kontrolovat nebude. 😁

Toto berte samozřejmě s nadsázkou. 😁
Doplňuji:
Tak kdybyste nevěděli, tak už se díky mému příspěvku dokonce založila nová otázka, a to, zda není „NABÁDÁNÍ MÉ NADSAZENÉ TEORIE TRESTNÉ“??? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nabadani-k-podvodu-pri-vazeni-melounu-postizitelne

Upravil/a: Wareg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Do žen a do melounů se nevidí.To mně okamžitě vyskočilo po přečtení otázky.
Jinak – panenka asi ví, o čem mluví.
Ta záměna malého za velký – je nutné oslepit pokladní.Taková malá nepříjemnost,ale za to to stojí.Nadsázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Záměna melounu? Bohužel se s touto možností rozlučte v Tesku, či Albertovi, vážení probíhá přímo na pokladně 🙂 ale dobrý tip :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Dáte kontakt na FRUTAPURA?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek