Fuchtle

Jak vybrat správnou velikost podprsenky?

Zatím mi nic nějak moc nesedělo…

Nejlepší odpověď
Agneta

Pravidlo č.1 je, že jelikož podprsenku nepotřebuješ, tak si kup jen tak nějakou abys jí mohla nosit volně a pohodlně, a je to:D
Pravidlo č.2 pak je, že jí potřebuješ, abys měla buď co ukázat, z jakéhokoliv důvodu… že třeba nemáš co ukazovat… nebo třeba kvůli sportu, a to si pak musíš dát záležet, aby ti pasovala:D

Další odpovědi
marci1

Změř se důkladně přes prsa, pod prsy. Zkus si zadat čísla do tabulky :
http://www.tri­ola.cz/servis-zakaznikum/jak-zjistit-spravnou-velikost-podprsenky.html

JohankaDl

Přečti si pár článků :) Hlavně asi http://www.as­tratex.cz/Info­Page.asp?TP=FT&ID=1­42

anonym

Kámoš – kdysi, vybíral podprsenku pro svou přítelkyni – vybral druh, typ zapínání…
A když se jej prodavačka ptala – jakou velikost, ukázal dlaně s roztaženými prsty a řekl: „Asi takhle…“.
;-D
Já tedy nevím, kde podprsenky nakupuješ – ale poměrně běžná možnost je si ji vyzkoušet (třeba přes nějaké tričko – pokud je volné a tenké, jde to).
A hlavně – zkušená prodavačka by ti měla být schopna poradit, ne???

Stingo

to je potřeba zkoušet. hlavně prsa nesmí po stranách překypovat, to je pak podprsenka malá.