Válek Petr

Jak vybrat pračku s bočním plněním?

Jedná se mi pouze o ty typy, které perou na noční proud. Mohli byste mi nějakou doporučit? Jde mi pouze o ty, které se zapínají pouze na noční proud – sami to poznají. Děkuji.

Odpovědi
jáára

žádnou takovou neznám

anonym

stačí normální pračka. bojler také ovládá stykač na noční proud, takže pokud bude zásuvku ovládat stykač, tak bude prát jen na noční proud. problém bude jen v naprogramování pračky. spínání HDO se dá vyčíst na stránkách dodavatele elektřiny podle čísla HDO a podle rozsahu se trefit do času. předpokládám, že to chcete kvůli ušetření, ale zkuste si to spočítat

lexx

vyhnout se jim, je to násilná modifikace v praxi k ničemu