Jak vybrat peníze z účtu bez platební karty?

Mám peníze na účtu, ale stará platební karta mi už před rokem vypršela a já si nedošel do banky pro novou. Zkrátka jsem ji nepotřeboval. Nyní ale potřebuji vybrat hotovost a tak by mě zajímalo, zda existuje způsob jak peníze vybrat :-) V bance na pobočce mi peníze asi nevydají bez karty, že? (I když bych prokázal totožnost, číslo účtu atd). Variantu že peníze pošlu na účet známému a ten mi předá hotovost chci nechat až jako poslední...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K výběru hotovosti na přepážce banky nepotřebujete kartu. Přijdete k přepážce, vyplníte formulář, podepíšete se podle podpisového vzoru - pokud jste ho již zapomněl, může nastat problém a pokladní Vám peníze vydá.

Další odpovědi:

Zlatý

Na pobočce ohlásíš číslo účtu, ukážeš občanku a peníze ti vydají. Dobře je znát podpisový vzor.

Stříbrný

Na pobočce vám vydají peníze bez karty pouze musíte znát číslo účtu, pak se podepíšete a pokud bude sedět podpisový vzor peníze vám vydají. Pokud váš podpis nebude souhlasit se vzorem, budou po vás požadovat OP, ten po vás budou požadovat i při výběru většího obnosu.
Zároveň si můžete rovnou požádat o vydání nové platební karty.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.