Retro

Jak vybrat peníze z účtu?

Tak tohle jsem ještě neviděl!Byl jsem si zažádat o novou občanku,daly mi místo ní náhradní papír než mi vystavěj novou.Když jsem šel na poštu vybrat si peníze tak mi je nedaly,prej prostě chtěj občanku!Jak je to možný?Proč mi teda daly ten náhradní doklad?Poraďte mi jak mám z účtu vybrat peníze,z bankomatu nemůžu protože užjsem vyčerpal limit.Takže jak?(Zkoušel jsem i přes řidičák a tak ale nic) Poraďte prosím…:(
Doplňuji:
Pas nemám,jenom ŘP.

Nejlepší odpověď
geoorg

Co takhle přímo v bance?

Další odpovědi
tom004

Použij pas.Je to naprosto rovnocený doklad,jako OP. U náhradního dokladu je problém,že nemá foto.
Podle mého,by měl stačit i náhradní doklad dohromady s ŘP. I když,pošťáci jsou ještě pořád,takový „stát ve státě“.

GM

Je zajímavé, že policajti náhradní doklad akceptují, ale na poště ti na něj nevydají ani doporučený dopis, natož peníze!