Klarky

Jak vybrat o víkendu peníze z účtu bez platební karty..??

Potrebuju ihned prachy..=D

Nejlepší odpověď
led

V mnohých obchodných domoch, centrách, bankové pobočky a pošta fungujú aj cez víkend.
Len treba nájsť ten správny obchodný dom.

Další odpovědi
mosoj

A proč nemáš platební kartu, když máš účet v bance a na hotovosti doma 0 Kč ?????

uccello

No třeba v Praze mám pobočku čs otevřenou i přes víkend, ale pokud máš zavřeno, tak máš prostě smůlu. :) Budeš si muset půjčit od kámoše.

cukrar

musíte navštívit pobočku Vaší banky, která má otevřeno i o víkendu, předložit jim doklad o tom že je to Váš účet a vybrat peníze..
Jinak to nejde..

isteron

Pokiaľ máte internetbanking tak bank. prevod. Alebo požičať od kamaráta, rodiny a potom mu vrátiť, v hotovosti, alebo bank. prevodom na účet.