Questman

Jak vybrat nejlevnější let do Skotska a zpět?

Někdy v srpnu, ideálně od 11.8. do 18.8. ale termíny nejsou pevné, hlavní je délka pobytu 6–7 dní a návrat nejdéle 30.8.
Osob bude 5 a cílová destinace je Aberdeen, jde nám o naprosto nejlevnější možnost dopravy na místo, na kvalitě dopravy nezáleží, zatím se mi nejlevněji jeví letecká společnost Ryanair, let z Varšavy do Glasgow a zpět za cca. 3800/os ale je k tomu nutné připočíst dopravu do Varšavy a z Glasgow do Aberdeenu a zpět a myslím že tím bychom se dostali na běžnou cenu jiných dopravců :/

S vybíráním letů nemám zkušenosti, našel by se tu někdo cestování znalý, kdo by poradil? :P

Za případné odpovědi předem děkuji :)
Doplňuji:
mike beneš

Tyhle servery jsou podvodné :)
Respektive nefungují tak jak se prezentují, nenajdou ti ten nejlevnější let, jen nejlevnější z těch společností, se kterými spolupracují.
Tak se ti totiž stane, že jeden server ti najde nejlevnější let za 6k, jiný za 5k, další za 3k apod. ;)
Proto se ptám na názor/zkušenost někoho kdo už někdy podobně do VB létal a může tedy nějakou společnost případně doporučit či poradit kde hledat nebo jak zkombinovat leteckou a jinou dopravu při zachování nízké ceny.

Odpovědi
Děda Louda

Nejlépe podle ceny.

nikeroska

Nejlevnějši se lítá z Bratislavy ;)