Tw!st

Jak vybrat nebo převést peníze z PayPal ?

Jestliže budu mít nějaké peníze na PayPal, dá se to nějak vybrat že mi to přijde normálně složenkou a nebo rovnou na můj spořící učet ? Moc se v tom PayPalu totiž neorientuju.Ptám se jen teoreticky, učet tam mám ale nemám tam zatím peníze tak se jen ptám kdybych je tam měl.

Odpovědi
houbín

Peníze z PayPal můžeš kdykoli poslat zpět na účet. Složenkou to myslím nejde.

anonym

K účtu PayPal můžeš připojit svůj (pouze svůj) běžný bankovní účet a mezi ním a PayPal přesouvat peníze oběma směry (tedy PayPay ´vybírat´ i dotovat). PayPal funguje jako (netová) peněženka.
Pak ještě můžeš ze svého PayPal posílat peníze na jiné účty PayPal (platit) a nebo na svůj PayPal z jiných platby přijímat.
Jiné formy transferu peněz („složenka“, převod na svůj „spořící účet“, převod na účet jiné osoby…) z/na PayPal nejsou možné (PayPal nemůže ´suplovat´ bankovní účet).

karfigol

V paypalu se vyplní účet a na něj se pak mohou peníze poslat. Na http://www.lep­sipujcka.cz/ to někdo zmiňoval, takže by v tom neměl být problém.